اسباب کشی منزل

باربری تجریش

باربری تجریش

باربری تجریش تهران خدمات خود را در تمامی محله های منطقه تجریش بصورت 24 ساعته شبانه روز و در تمامی ایام تعطیل و رسمی و با ماشینهای متنوع جهت حمل بار و اسباب کشی خدمات خود را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت ارائه میدهد. برای باربری تهران سرعت و حساسیت در جا به جایی  اولویت کار ما میباشد که برای کارفرما بسیار حائز اهمیت میباشد.

زمینه کاری ما شامل انواع خدمات بسته بندی و حمل و چیدمان نیز میباشد که با توجه به نیاز مشتریان این خدمات قابل ارئه میباشد ، بدیهی است که ما در کار خودمان حرفه ای هستیم و از لحاظ کیفیت کار و قیمت میتوانید ما را مقایسه کنید.

داشتن ماشینهای

باربری ویژه بار در تمامی محمدوده شمال تهران و شمال غرب تهران نیز خدمات خود را ارائه میدهد ، باربری تجریش بار شما راب ه هر نقطه ای از تهران و شهرستانه ای اطراف که باشد بارگیری و حمل خواهد نمود .

ویژه بار تهران با استفاده از انواع ماشینهای سبک و سنگین شامل خاور ، کامیون ، کامیونت و وانت که همگی سقف دار میباشد خدمات جا به جایی را برای شما عزیزان تهرانی انجام میدهد ، استفاده از کارگران با تجربه در زمینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل یکی از مزیت های باربری ما میباشد ، و از بابت صدمه دیدن وسایلتان هنگام جا به جای جای هیچگونه نگرانی نمیباشد .

برای بارهایی که حساسیت بالایی دارند و باید بصورت مجزا حمل و اسکان داده شوند باید از افراد حرفه ای تر استفاده نمایید تا دچار ضرر های احتمالی از لب پری و شکستگی و …. نشوید ، از نمونه این نوع بارها میتوان به پیانو ، گاو صندوق ، وسایل ورزشی بزرگ ، لوستر اشاره نمود.

برای استعلام قیمت و شرایط و هر پرسشی که دارید کافیه با ما تماس بگیرید.

تلفن باربری تجریش

 

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا