اسباب کشی منزل

باربری گیشا

باربری گیشا مفتخر است که خدمات جا به جایی و اسباب کشی منزل و محل کار شما عزیزان را در محدوده محله گیشا ( کوی نصر ) با قیمت مناسب و با بکارگیری انواع کامیونت و وانت مسقف و با استفاده از کارگران با تجربه به شما ارئه نماید . این باربری در محدوده منطقه گیشا میباشد و از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده است و اکنون به سایر مناطق تهران خدمات اسباب کشی ارائه میدهد و آماده خدمت رسانی با قیمت منصفانه به شما همشهریان تهرانی جهت اسباب کشی از گیشا به مناطق دیگر و یا داخل محدوده میباشد.

باربری گیشا یکی از قدیمی ترین باربری های منطقه بوده و در همه ساعات شبانه روز آماده کار میباشد و لازم به ذکر است که باربری گیشا بدون تعطیلی فعالیت مینماید و در همه ایام سال آماده همکاری در جا به جایی های شما شهروندان تهرانی میباشد. سایر خدمات باربری گیشا به شرح زیر است که در صورت تمایل مشتری انجام میشود :

بسته بندی وسایل : به وسیله نایلون حباب دار و کارتن و روزنامه و سلفون پیچی مبلمان و وسایل بزرگ برقی جهت جلوگیری از ضربه خوردن و لب پر شدن در هنگام جا به جایی.

حمل و نقل حساس : حمل انواع یخچال ساید و گازفردار و پیانو و گاوصندوق با استفاده از حرفه ای ترین کارگران در زمینه جا به جایی ، در صورت داشتن همچین بارهایی حتما به ما اعلام نمایید تا نیروهای قدیمی تر برایتان ارسال شود.

چیدمان : در صورت لزوم و یا عدم توانایی و کهولت سن در زمینه چیدمان وسایل میتوانید این امر را نیز به باربری گیشا بسپارید تا طبق دکوراسیون شما وسایل تمام و کمال چیده شود و منزل یا محل کار آماده نشیمن گردد.

برای استعلام از قیمتهای حمل و نقل و بسته بندی همین الان تماس بگیرید .

تلفن باربری گیشا

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا