درباره ما

سلام . من بهزاد هستم بنیانگذار سایت مخزن اطلاعات ایران ( آماژکس ) امیدوارم که از مطالب و محتوای درج شده در سایت لذت ببرید و مفید واقع شده باشد.

” مخزن اطلاعات ایران “

تاسیس 1399/08/22

ایده از کجا آمد ؟؟؟

همیشه در زندگی روزمره ما ایرانیها  اتفاقات تلخ و شیرین و جالبی رخ میدهد که اگر ما اطلاعات کافی در مورد این موارد داشته باشیم میتونیم به نحو احسنت و بصورت علمی و عملی با انها روبرو بشیم و به نتیجه مثبتی برسیم. همیشه برام سوال بوده چرا ما ایرانیها به دنبال اطلاعات کامل در هر مورد ساعت ها در اینترنت و زندگی واقعی وقت کشی میکنیم و گاها بی نتیجه میمونیم و یا اطلاعات ناقصی به دست می آوریم. دنیای مجازی بستری مفید و خوبی برای کسب نتیجه دلخواه ما است اما متاسفانه با وجود رشد سایتهای زرد متعدد و نقض قانون کپی رایت در ایران به دلخواه خود مطالب درج میکنن و انتشار میدن و عواقب آن هم چیزی نیست جز سردرگمی ما در بین هزاران هزار مطلب متناقض. بنده شخصا همیشه وقتی در مورد چیز خاصی سرچ میکردم نتیجه ای که پیدا میکردم در اکثر موارد ناقص بود و در بین ده ها سایت معمولا مطلب کپی شده بود و مدیران و نویسندگان این سایتها به حدی درگیر انتشار محتوای غلط هستند که حتی هیچگونه بازبینی نمیشود. انتشار محتوای غلط و کپی شده نوعی توهین به شعور و اتلاف وقت کاربران میباشد و ما اینجا هستیم که تکه های پازل ناقص را کنار هم جمع کنیم و شما به سادگی از مطالب استفاده نمایید.

من از سال 1385 در اینترنت ابتدا بصورت وبلاگ و بعدها بصورت سایت و فروشگاه اینترنتی چندین پروژه موفق داشتم ولی به دلیل سهل انگاری خودم و دست کم گرفتن خودم همه اونها رو به فنا دادم ولی از سال 1399 با پدید آمدن بیماری کرونا و مورد توجه قرار گرفتن بیشتر اینترنت و خرید از طریق اینترنت توسط عموم مردم تصمیم گرفتم سایتی موثق و بروز از کلیه اطلاعاتی که یک شخص ممکن است در اینترنت جستجو کند را راه اندازی کنم که تمامی اطلاعات بدون کاستی و سردرگمی در اختیار بیننده قرار بگیره و امروزه خوشحالم که تونستم با کمک و دلگرمی های همسر عزیزم این سایت رو برای شما عزیزان ارائه کنیم.


نحوه انتشار مطالب در آماژکس :

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و تمامی محتوای سایت آماژکس با تلاش و تحقیق و بررسی های فراوان و صرف زمان طولانی بصورت کاملا شخصی ایده پردازی ، جمع آوری ، بازنویسی ، طراحی ، ویرایش و رفع ایراد شده تا بهترین محتوا به ساده ترین شیوه به کاربران ارائه شود ، ما بدون هیچگونه گرایش سیاسی و مذهبی و نژادپرستی به انتشار محتوا می پردازیم ، چنانچه محتوا از کتاب یا سایت و … و یا به کمک شخص یا سازمانی در سایت منتشر شود ، حتما در پایان محتوا منابع اصلی محتوا درج خواهد شد .

دکمه بازگشت به بالا